ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА здійснюється на території України за умови, що загальна сума замовлення перевищує суму в 499,99 грн .. Якщо сума замовлення не перевищує 499,99 грн, доставка здійснюється за рахунок клієнта за тарифами компанії-перевізника: компанії «Нова Пошта»;
ОПЛАТА  
ОПЛАТА ТОВАРУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ: безготівковий розрахунок
Після вибору способу оплати замовлення «Online оплата карткою Visa / MasterCard» відбувається переадресація на захищену платіжну сторінку банку, на якій буде потрібно ввести дані карти. Після успішної оплати на платіжній сторінці банку Ви побачите повідомлення про успішність операції, після чого зможете повернутися на сторінку сайту або закрити її.
Інформація про успішність замовлення, а також інформація по самому замовлення дублюється в листі, який ми відправляємо на Ваш e-mail, вказаний при оформленні замовлення.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН
Продукція поверненню та обміну не підлягає.
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1.1. Об'єкти, розміщені на сайті vale-ukraine.com, є інтелектуальною власністю ТОВ «РІФ». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
1.2. На сайті vale-ukraine.com є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Адміністрація сайту не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.